Bolos

  • Dissabte 4 de maig “Hildesind” a Llançà a les 11 del matí.
  • Diumenge 5 de maig “Hildesind” a Llançà a les 11 del matí.
  • Divendres 10 de maig “El peix que es mossega la cua” a l’escola Llagut de Sant Pere Pescador a dos quarts de 12 del migdia.
  • Dijous 16 de maig “El peix que es mossega la cua” a l’escola Joaquim Gifre de Garriguella a les 9 del matí.
  • Dissabte 19 de maig “Per una solfa!” a Palau-saverdera a dos quarts de 5 de la tarda.
  • Diumenge 2 de juny “Pedra seca” a Torrebesses a dos quarts de 10 del matí.
  • Dilluns 10 de juny “Terra de pas” a La Jonquera 2 passis a les 9 del matí.
  • Dissabte 29 de juny “Les aventures d’en Fulanitu” a la plaça de l’Estació de Figueres a les 5 de la tarda.
  • Dimecres 10 de juliol “Els Pànids” a l’escola d’Hostaleria de Figueres a les 10 del matí.
  • Dimecres 17 de juliol “Quina mala punteria! Atac al pont de Colera” a Colera a les 8 del vespre.
  • Divendres 19 de juliol “Hildesind” a Llançà a les 10 de la nit.
  • Dissabte 20 de juliol “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Dilluns 22 de juliol “Unga, Unga!” al dolmen Creu d’en Cobertella a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dijous 25 de juliol “Històries de la puta mili” a la punta Falconera a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dissabte 27 de juliol “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Diumenge 28 de juliol “Fa mal aquí, fa mal allà” a Sant Miquel de Fluvià a dos quarts de 9 del vespre.
  • Dilluns 29 de juliol “Unga, Unga!” al dolmen Creu d’en Cobertella a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dijous 1 d’agost “Històries de la puta mili” a la punta Falconera a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dissabte 3 d’agost “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Dilluns 5 d’agost “Unga, Unga!” al dolmen Creu d’en Cobertella a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dimecres 7 d’agost “Quina mala punteria! Atac al pont de Colera” a Colera a les 8 del vespre.
  • Dijous 8 d’agost “Històries de la puta mili” a la punta Falconera a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dissabte 10 d’agost “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Diumenge 11 d’agost “Fa mal aquí, fa mal allà” a Sant Miquel de Fluvià a dos quarts de 9 del vespre.
  • Dilluns 12 d’agost “Unga, Unga!” al dolmen Creu d’en Cobertella a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dimecres 14 d’agost “Videte, Vigilate et Orate” a Vilanant a les 10 de la nit. 2 passis.
  • Dijous 15 d’agost “Històries de la puta mili” a la punta Falconera a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dissabte 17 d’agost “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Dilluns 19 d’agost “Unga, Unga!” al dolmen Creu d’en Cobertella a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dijous 22 d’agost “Històries de la puta mili” a la punta Falconera a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dissabte 24 d’agost “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Diumenge 25 d’agost “Fa mal aquí, fa mal allà” a Sant Miquel de Fluvià a dos quarts de 9 del vespre.
  • Dilluns 26 d’agost “Unga, Unga!” al dolmen Creu d’en Cobertella a Roses a les 7 de la tarda.
  • Dijous 29 d’agost “Històries de la puta mili” a la punta Falconera a Roses a les 7 de la tarda.
  • Divendres 30 d’agost “Hildesind” a Llançà a les 10 de la nit.
  • Dissabte 31 d’agost “Fes-te el most” a Vilajuïga a les 10 del matí.
  • Dissabte 31 d’agost “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Dissabte 7 de setembre “El petit però clau racó de l’Empordà” a Portbou a les 7 de la tarda.
  • Dissabte 28 de setembre “20 anys Pitu Tries” a la fira del follet d’Avinyonet de Puigventós tot el dia.
  • Diumenge 29 de setembre “Per una solfa!” a la Fraternal d’Espolla a la tarda.
  • Dissabte 5 d’octubre “Com les toquen a Vilanant” a Vilanant a les 11 del matí.
  • Dissabte 12 d’octubre “Hildesind” a Llançà a les 11 del matí.
  • Dissabte 12 d’octubre “Per una solfa!” al local social de Sant Llorenç de la Muga al vespre?
  • Dissabte 19 d’octubre “Bruixes” a Llers a la nit.
  • Diumenge 20 d’octubre “La primera mossegada. El comte Estruch” al castell de LLers a les 12 migdia i a les 4 de la tarda.
  • Divendres 1 de novembre “Bruixot” a Palau-saverdera a la nit.
  • Dissabte 2 de novembre “Bruixot” a Palau-saverdera a la nit.
  • Dissabte 9 de novembre “Videte, Vigilate et Orate” a Vilanant al vespre.
  • Dissabte 16 de novembre “Terra de pas” a La Jonquera a les 11 del matí.
  • Diumenge 17 de novembre “Per una solfa! a La Cate de Figueres a les 6 de la tarda.
  • Tardor “El tren de la memòria” a Portbou tot el dia.
  • Diumenge ? “El Guerxo de Ratera” a Senan a les 11 del migdia.